ΣΥΛΛΟΓΙΚΕΣ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΙΣ

ΣΥΝΕΔΡΙΑ

ΦΩΤΟΓΡ. ΥΛΙΚΟ

ΑΠΕΡΓΙΕΣ

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΔΙΕΘΝΗ

ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ

ΒΙΝΤΕΟ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εκτελεστική Γραμματεία

1. Πρόεδρος: Τασιούλας Γιάννης (Αθήνα)
2. Α΄ Αντιπρόεδρος: Λίτσας Σταύρος (Αθήνα)
3. Β΄ Αντιπρόεδρος: Αγγελόπουλος Δημήτρης (Πάτρα)
4. Γενικός Γραμματέας:  Χαντζιάρας Κώστας (Αθήνα)
5. Αναπληρωτής Γραμματέας: Παπαεπαμεινώνδας Γιώργος (Θεσσαλονίκη)
6. Ταμίας: Παπανδρέου Θεόδωρος (Αθήνα)
7. Αναπληρωτής Ταμίας: Γωνιανάκης Γιάννης (Ηράκλειο Κρήτης)
8. Οργανωτικός Γραμματέας:Συρίγος Βάλσαμος (Λαύριο)
9. Γραμματέας Δημοσίων Σχέσεων: Βαλώζος Γιώργος (Λάρισα)
10. Γραμματέας Διεθνών Σχέσεων: Κατσιγιάννης Μιχάλης (Αγρίνιο)
11. Έφορος: Τούκας Κωνσταντίνος (Αθήνα)

 

Διοίκηση

1. Τασιούλας Γιάννης (Αθήνα)
2. Αγγελόπουλος Δημήτρης (Πάτρα)
3. Αναγνώστου Ιωάννης (Αθήνα)
4. Βαλώζος Γιώργος (Λάρισα)
5. Βελόνας Δημήτρης (Πάτρα)
6. Γιαννακόπουλος Γιώργος (Αθήνα)
7. Γιαννέζος Χρήστος (Αθήνα)
8. Γωνιανάκης Γιάννης (Ηράκλειο Κρήτης)
9. Έξαρχος Νίκος  (Ιωάννινα)
10. Καραμπατζάκης Αναγνώστης (Καβάλα)
11. Κατσιγιάννης Μιχάλης  (Αγρίνιο)
12. Κουβαράς Κωνσταντίνος (Καρδίτσα)
13. Κουτσουράς Θανάσης (Θεσσαλονίκη)
14. Λίτσας Σταύρος  (Αθήνα)
15. Ζιώγας Κωνσταντίνος (Αθήνα)
16. Μαρουσάκης Νίκος (Αθήνα)
17. Μελάς Γιάννης (Αγρίνιο)
18. Μηλιώνης Γιώργος  (Αθήνα)
19. Παπαεπαμεινώνδας Γιώργος  (Θεσσαλονίκη)
20. Παπανδρέου Θεόδωρος  (Αθήνα)
21. Πελέκης Γιώργος (Λιβαδειά)
22. Σπηλιώτης Παναγιώτης (Κόρινθος)
23. Συρίγος Βάλσαμος  (Λαύριο)
24. Τασιούλας Τάσος  (Αθήνα)
25. Τούκας Κώστας (Αθήνα)
26. Τσατσούλης Βασίλης (Αθήνα)
27. Χαντζιάρας Κώστας  (Αθήνα)
28. Σαβρίδης Γιώργος ( Δράμα)
29. Παπαδόπουλος Παντελής (Δράμα)
30. Ελ Κασσάμπι Αχμέτ (Ηράκλειο Κρήτης)
31. Τριανταφύλλου Ιωάννης (Ρόδος)


Γενικό Συμβούλιο

1.  Αλεξίου Θανάσης (Αθήνα)
2. Βαρτζώκας Γιώργος (Λάρισα)
3.  Βουρνάζος Σταύρος (Αθήνα)
4. Γάκιας Παναγιώτης (Αθήνα)
5. Γκίκας Σωτήρης  (Ηγουμενίτσα)
6. Γκιόρος Ανδρέας (Αθήνα)
7.  Δημητρουλέας Γιώργος (Πειραιάς)
8.  Δούρος Μπάμπης (Ναύπακτος)
9.  Κακανάς Θανάσης (Θεσσαλονίκη)
10. Κατσιφός Γεράσιμος (Αθήνα)
11.Κοσμόπουλος Ηλίας (Αθήνα)
12. Λάμπη Αρμάντο (Γιάννενα)
13. Λάππας Παναγιώτης (Λαμία)
14. Μπαλαμπάνι Ελτιον (Ηράκλειο Κρήτης)
15. Μπουκουβάλας Νίκος (Αθήνα)
16. Παύλου Κώστας (Γρεβενά)
17. Πεϊνήρης Γεράσιμος (Ηράκλειο Κρήτης)
18. Ρέππας Μικές (Χίος)
19. Σιώκης Ηλίας (Θεσσαλονίκη)
20. Σκαρτσιάρης Ηρακλής (Πάτρα)
21. Τουμανίδης Σταύρος (Αθήνα)  
22. Τσουραλάκης Αλέξανδρος (Θεσσαλονίκη)
23. Γεωργιάδης Κωσνταντίνος (Δράμα)
24. Στοϊμενίδης Δημήτριος (Δράμα)
25.Τσιγγένης Γεώργιος (Ηράκλειο Κρήτης)  
26. Καρίπης Αντώνιος (Ρόδος)
  

 

Εξελεγκτική Επιτροπή

1.  Αλεξανδρής Κωνσταντίνος (Αθήνα)
2. Κάννος Γιώργος (Αθήνα)
3.  Λαυρέντζος Κωνσταντίνος (Αθήνα)
4.  Λιναρδάκης Σπύρος (Αθήνα)
5. Ματζώρος Χρήστος(Αθήνα)